Pako Mbathje slip mikrofibër(3 palë) Women Secret

2190L

SKU: 7682344

Mbathje mikrofibër prerje normale me rrip të hollë anësor

l
m
s
xl
Bezhë
E bardhe
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , , ,
Dërgesat

Mbathje mikrofibër prerje normale me rripa të hollë anësorë dhe tegela në skaje.87% Poliamid 13% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit