Pantallona lëkure Mango

2994L

SKU: 87073253

Pantallona lëkure me prerje të drejtë

34
36
38
40
42
bezhe
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona me prerje të drejtë dhe bel të lartë, me xhepa anësorë dhe teksturë lëkure. 100% Poliuretan

Përzgjidhni markën

Size Filter

34

Përzgjidh masën

34, 36, 38, 40, 42

Color Filter

BEZHE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA

Produktet e parë së fundmi