Pantallona Mango

3493L

SKU: 17969087

Pantallona me gjatësi deri në kyce, me bel të lartë

l
m
s
xl
XS
Gri
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Pantallona me gjatësi deri në kyce, me bel të lartë, me xhepa, mbyllje me zinxhir dhe buton, me detaje pencash. 100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë