Pantallona me printe, Mango

2394L

SKU: 17983763

Pantallona me printe me kuadrata të vogla, me dy tonalitete të kombinuara

l
m
s
XS
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Pantallona me printe me kuadrata të vogla, me dy tonalitete të kombinuara, me zinxhir tek pjesa e kyceve dhe me bel të lartë. 66% Poliestër e riciklueshme 30% Viskozë 4% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë