Pantallona për vajza Okaidi

1195L

SKU: 75611029

Pantallona të gjata për vajza, me detaje xixash

10 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
7 Vjec
8 Vjec
Vjollcë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , Tag:
Dërgesat

Pantallona të gjata për vajza, me detaje xixash dhe me shirit elastik beli.92% Pambuk 4% Elastan 2% Fibër Metalike 2% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë