Pantallona të gjata Obaibi

2790L

SKU: 71745

Pantallona të gjata me 6 xhepa dhe lidhëse beli

12 Muaj
18 Muaj
23 Muaj
3 Muaj
3 Vjec
6 Muaj
Bezhë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona të gjata me lidhëse beli, me dy xhepa anësorë, dy xhepa të pasëm dhe dy xhepa në këmbë. 2% Elastan, 98% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë