Pantallona të gjata Obaibi

2390L

SKU: 75942

Pantallona të gjata me xhepa në pjesën e pasme

12 Muaj
18 Muaj
23 Muaj
3 Muaj
6 Muaj
Blu e errët
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona të gjata me xhepa në pjesën e pasme, me tegela dhe kopsa dekoruese .4% Elastan 96% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë