Xhinse të holla Regular-Fit Springfield

2495L

SKU: 0399337

Xhinse të holla Regular-Fit me 5 xhepa . Me zinxhir dhe kopsë për mbërthim.

30
32
34
36
38
40
bezhe
Blu e mesme
E zeze
kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , , Tag:
Dërgesat

Xhinse të holla Regular-Fit me 5 xhepa . Me zinxhir dhe kopsë për mbërthim. 98% Pambuk 2% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, , , ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë