Pantallona të gjata Springfield

3790L

SKU: 6832911

Pantallona të gjata me bel të lartë dhe dy xhepa anësorë

34
36
38
40
42
44
blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona të gjata me prerje të lirshme, me bel të lartë elastik dhe dy xhepa anësorë, me palë të qepura vertikalisht pranë xhepave përpara. 100% Viskozë

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë