Pantallona të shkurtra lino Springfield

2793L

SKU: 0439789

Pantallona të shkurtra me dy xhepa anësorë dhe dy xhepa të pasëm

l
m
s
xl
xxl
bezhe
blu
E kuqerremte
E zeze
jeshile
Roze e lehte
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona të shkurtra lino me dy xhepa anësorë e dy xhepa të pasëm me zinxhir dhe me lidhëse beli. 54% Lino, 46% Viskozë

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, , , , ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë