Pantallona të shkurtra Mango

4990L

SKU: 87083253

Pantallona të shkurtra me efekt lëkure

l
m
s
XS
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso ProduktinKrahaso Produktin

Pantallona të shkurtra me prerje të drejtë e të gjerë dhe bel të lartë, me shirit beli elastik, dy xhepa anësorë dhe dy të pasëm. 100% Poliester

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

E ZEZE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA