Pantallona të shkurtra Mango

2793L

SKU: 87064049

Pantallona të shkurtra të thurura

l
m
s
XS
Rozë pastel
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona të shkurtra sportive me prerje të drejtë dhe bel të lartë, shirit beli elastik dhe me lidhëse. 71% Viskoze, 29% Poliester

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

ROZE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA