Pantallona të shkurtra Mango

2994L

SKU: 87063258

Pantallona të shkurtra lëkure

l
m
s
XS
Rozë pastel
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona të shkurtra me teksturë lëkure. Prerje e drejtë me bel të lartë elastik, me lidhëse beli të heqshme dhe dy xhepa anësorë. 100% Poliester

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

ROZE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA

Produktet e parë së fundmi