Pantallona të shkurtra Mango

4990L

SKU: 17050732

Pantallona të shkurtra me rrip beli

34
36
38
40
42
44
E bardhe
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona të shkurtra me bel të lartë elastik dhe me një rrip beli që lidhet, me dy xhepa anësorë. 100% Tencel

Sipas markës

Sipas masës

,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë