Pantallona të shkurtra Mango

4990L

SKU: 17092024

Pantallona të shkurtra me dy xhepa anësorë

34
36
38
40
42
E kuqe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona të shkurtra me prerje të drejtë, bel të lartë dhe dy xhepa anësorë, dizajn me pjesë të qepur pranë xhepave. 49%Pambuk,47%Poliamide,4%Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë