Pantallona të shkurtra Mango

2990L

SKU: 17050068

Pantallona të shkurtra me lidhëse beli

l
m
s
XS
blu
roze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona të shkurtra me bel të lartë dhe shirit beli elastik me një lidhëse, me dy xhepa anësorë. 95% Pambuk organik, 5% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë