Pantallona të thurura Mango

2994L

SKU: 87083258

Pantallona me prerje të drejtë

l
m
s
E zeze
kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona të thurura, me prerje të drejtë e të gjatë me bel të lartë e elastik dhe dy xhepa anësorë. 47% Poliester, 7% Elastan, 46% Modal

Përzgjidhni markën

Size Filter

S

Përzgjidh masën

l, m, s

Color Filter

KAFE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA