Përshtatës tualeti Prenatal, Giordani

3490L

SKU: 654955

Përshtatës tualeti për të ndihmuar fëmijët të shkojnë vetë në tualet

MASE STANDARTE
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Përshtatës tualeti për të ndihmuar fëmijët të shkojnë vetë në tualet; ndenjëse e qëndrueshme, e sigurt dhe e butë.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit