Polo slim-fit Springfield

2443L

SKU: 1469401

Polo me mëngë të shkurtra dhe jakë klasike me kopsa

l
m
s
xl
xxl
xxxl
E bardhe
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , Tags: ,
Dërgesat

Polo me mëngë të shkurtra dhe jakë klasike me kopsa, prerje slim-fit dhe detaje logo e qendisur në kraharor. 97% Pambuk, 3% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë