Polo slim-fit Springfield

2443L

SKU: 1469479

Polo klasike me logo të qendisur në kraharor

l
m
s
xl
xxl
xxxl
E verdhe
jeshile
korale
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Polo me mëngë të shkurtra, jakë klasike me dy kopsa dhe me prerje slim-fit; dizajn bazik me detaj logo të qendisur në kraharor. 90% Pambuk, 10% Viskoze

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë