Pulovër e thurur Mango

2394L

SKU: 87044016

Pulovër me kordonë horizontalë

l
m
s
XS
E verdhe pastel
jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pulovër me mëngë të gjata me qepje poshtë supeve, prerje e gjerë dhe jakë e mbyllur. Dizajn me kordonë horizontalë kontrastues. 28% Poliester, 50% Viskoze, 22% Poliamid

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

E VERDHE, JESHILE

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA