Pulovër e thurur Mango

2093L

SKU: 87032005

Pulovër me thurje me vija

l
m
s
xl
XS
E bardhe
E zeze
jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pulovër e thurur me damarë me mëngë të gjata dhe jakë katrore. 70% VISKOZE, 30% POLIAMID

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L, XL

Përzgjidh masën

l, m, s, xl, XS

Color Filter

JESHILE

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA