Pulovër Mango

2793L

SKU: 87034058

Pulovër me qendisje

l
m
s
XS
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pulovër me mëngë të gjata dhe jakë rrethore, prerje të shkurtër dhe dizajn me qendisje. 54% Poliester, 45% Pambuk, 1% Elastan

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

E BARDHE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA