Pulovër Mango

2994L

SKU: 87084047

Pulovër stil polo

l
m
s
XS
bezhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pulovër me mëngë të gjata e të fryra dhe prerje të drejë, stil polo me jakë klasike. 47% Viskoze, 31% Poliester, 22% Poliamid

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

BEZHE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA

Produktet e parë së fundmi