Reçipeta klasike Women Secret

1995L

SKU: 3542874

Reçipeta klasike me detaje me pika të vogla

100B
85B
90B
95B
Roze e lehte
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Reçipeta klasike me detaje me pika të vogla dhe me dantellë në pjesën e pasme. 90% Poliamid 10% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë