Rethore për bebe LITTLE COOKIES, Prenatal

SKU: 109156687

Rethore për të ndihmuar bebin në hapat e tij të parë. Përpara ka një tabaka argëtuese me lojra dhe muzikë, e cila punon me bateri.

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Rethore për të ndihmuar bebin në hapat e tij të parë. Përpara ka një tabaka argëtuese me lojra dhe muzikë, e cila punon me bateri.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,