Çorape, set (2palë) Prenatal

SKU: 599292

2 palë çorape me motive yjesh të kthyera në kyçe

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Set prej 2 palë çorapesh të kthyera në kyçe, dizajne të ndryshme: një palë bazike në ngjyrë blu dhe një palëtë vijëzuara me ngjyrë blu dhe të bardhë. 72% Pambuk, 26% Poliamid, 2% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit