Set, 3 palë çorape Okaidi

840L

SKU: 94682138

Set prej 3 palë çorapesh me dizajne të ndryshme

23/26
27/30
31/34
35/38
Blu e errët
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Çorape për djem, set 3. Teksturë në formë rrjete kontrastuese në gishta dhe thembër, material i butë dhe elastik me gjatësi deri në kyçe. 69% Pambuk, 5% Elastan,26% Poliamid

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit