Corape Prenatal

890L

SKU: 642992

Set corape te shkurtra 2 pcs ,me vija dhe lisho

0-1 Muaj
1-3 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
Gri e lehte
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Set corape te shkurtra 2 pcs ,me vija dhe lisho ,e perbere nga 72% Pambuk26% Poliamide2% Elastan

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , ,

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit