Strece Okaidi

1245L

SKU: 84829900

Strece ne formen e xhinsit lisho

10 Vjec
12 Vjec
14 Vjec
2 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
7 Vjec
8 Vjec
9 Vjec
Gri
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Strece ne formen e xhinsit lisho ,Punuar me material ultrarezistent I cili dhuron rehati ,elegance dhe prakticitet ne te njejten kohe ,59% Pambuk , 5% Elastan , 36% Poliester

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , , , , , , , , ,

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit