Strece Okaidi

590L

SKU: 91614101

Strece te shkurtra lisho

10 Vjec
12 Vjec
14 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
7 Vjec
8 Vjec
Blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

strece te shkurtra lisho per vajza te vogla.Pelhura e pambukut organik I jep me shume siguri dhe rehati femijes tuaj .,95% Pambuk , 5% Elastan

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , , , , , , ,

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë