T-shirt dhe fund, Prenatal

1500L

SKU: 689767

Set pambuku për vajza me dy tonalitete

0-1 Muaj
1-3 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Set pambuku për vajza me dy tonalitete: T-shirt me detaje frudash dhe fund me shirit elastik beli. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë