T-shirt pambuku, Prenatal

750L

SKU: 689938

T-shirt pambuku për vajza me printe me vija

12-18 Muaj
18-24 Muaj
24-36 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
9-12 Muaj
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

T-shirt pambuku për vajza me printe me vija, me jakë rrethore dhe detaje frudash tek mëngët. 95% Pambuk 5% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë