T-shirt bazik Mango

1095L

SKU: 87914023

T-shirt pambuku

l
m
s
E zeze e zbehte
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

T-shirt me mëngë të shkurtra, jakë rrethore dhe prerje të drejtë. Dizajn me print tekst përpara. 100% Pambuk organik

Përzgjidhni markën

Size Filter

S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s

Color Filter

E ZEZE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA