Bluzë me mëngë të shkurtra, Obaibi

690L

SKU: 95224

Bluzë më mëngë të shkurtra, me jakë të rrumbullakët

1 Muaj
12 Muaj
18 Muaj
23 Muaj
3 Muaj
3 Vjec
6 Muaj
9 Muaj
Blu
Blu e errët
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Bluzë më mëngë të shkurtra, me jakë të rrumbullakët, me printe me vija tek mëngët dhe një detaj peshku tek kraharori .100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

,

Përzgjidh masën

, , , , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë