Bluzë me printe, Obaibi

1290L

SKU: 92164707

Bluzë me mëngë të gjata, më printe me vija horizonatle me dy tonalitete

1 Muaj
12 Muaj
18 Muaj
23 Muaj
3 Muaj
3 Vjec
6 Muaj
9 Muaj
Kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Bluzë me mëngë të gjata, më printe me vija horizonatle me dy tonalitete dhe me jakë të rrumbullakët. 100% Pambuk

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , , , , , , , ,

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas masës

, , ,

Sipas ngjyrës

Sipas sezonit