T-Shirt Okaidi

973L1043L

SKU: 96252138

Bluze polo me jake kalsike dhe 3 kopsa tek jaka

10 Vjec
12 Vjec
14 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
8 Vjec
Blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Bluze polo pambuk organik,prerje e drejte,jake e vogel me tre kopsa,100% Pambuk

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , , , , , ,

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë