Bluzë pambuku Okaidi

1390L

SKU: 96252064

Bluzë pambuku me mëngë të gjata, dizajn bazik

10 Vjec
12 Vjec
14 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
8 Vjec
Blu e lehte
Gri
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Bluzë pambuku me mëngë të gjata, dizajn bazik, mbyllje me kopsa tek pjesa e jakës dhe me jakë klasike V. 100% Pambuk

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , , , , , , ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas gjinisë

Sipas masës

, , , , ,

Sipas ngjyrës

,

Sipas sezonit