T-shirt pambuku Mango

2190L

SKU: 17002035

T-shirt me mëngë të shkurtra dhe jakë rrethore

l
m
s
xl
XS
E verdhe
roze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Dërgesat

T-shirt me mëngë të shkurtra dhe jakë rrethore, dizajn bazik me përbërje pambuku. 100% Viskoze

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë