T-shirt pambuku Mango

990L

SKU: 17012010

T-shirt me mëngë të shkurtra dhe jakë rrethore

l
m
s
XS
blu
E bardhe
E verdhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , ,
Dërgesat

T-shirt me mëngë të shkurtra dhe jakë rrethore, me përbërje pambuku. 100% Pambuk i ricikluar

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë