Tuta sportive, Okaidi

2090L

SKU: 92326129

Tuta sportive, me shirit elastik tek beli dhe lidhëse

10 Vjec
12 Vjec
14 Vjec
2 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
7 Vjec
8 Vjec
9 Vjec
Blu print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Tuta sportive, me shirit elastik tek beli dhe lidhëse, me dy xhepa në pjesën anësore, me dy tonalitete të kombinuara. 100% Pambuk

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , , , , , , , , , , ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas gjinisë

Sipas masës

, , , , , ,

Sipas ngjyrës

,

Sipas sezonit