Tuta pambuk – Okaidi

1690L

SKU: 90104062

Tuta pambuk

10 Vjec
12 Vjec
14 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
7 Vjec
8 Vjec
9 Vjec
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Tuta Sportive per djem me llastik në fund si dhe me nje xhep në pjesen e pasme ,e perbere ngaPambuk 85%, Poliestër 15%

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , , , , , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë