Valixhe e madhe ADVANCE GO, Carpisa

15600L

SKU: VBA90905943

Valixhe e madhe , me rrota të dyfishta ultra të forta. E lehtë dhe e qëndrueshme në të njëjtën kohë
Ndërtim i brendshëm i gjerë dhe funksional, i përshtatshëm për çdo nevojë, me xhepa rrjetë. Përmasat: 8 x 80 x 31cm. Pesha 3.7kg.

Blu
E zeze
Jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Valixhe e madhe , me rrota të dyfishta ultra të forta. E lehtë dhe e qëndrueshme në të njëjtën kohë
Ndërtim i brendshëm i gjerë dhe funksional, i përshtatshëm për çdo nevojë, me xhepa rrjetë. Përmasat: 8 x 80 x 31cm. Pesha 3.7kg.87% Poliestër, 13% Najlon

Sipas markës

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,