Valixhe S nga linja Gotech, Carpisa

15400L

SKU: VAA5050S942

Valixhe S nga linja Gotech nga Carpisa. Linja krenohet me një përmirësim cilësor dhe përqafon plotësisht filozofinë GREEN ORiENTED, me përmasa 22x36x50cm.

Blu
E kuqe
E zeze
Gri Metal
Turkeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Valixhe S nga linja Gotech nga Carpisa. Linja krenohet me një përmirësim cilësor dhe përqafon plotësisht filozofinë GREEN ORiENTED. Linja Carpisa Gotech Green është bërë me material ultra-rezistent dhe përbëhet nga një përzierje 70% e materialeve të ricikluara. Veshja e brendshme është bërë nga material 100% i ricikluar. 70% Polikarbonat 30% ABS

Sipas markës

Sipas ngjyrës

, , , ,

Përzgjidh ngjyrën

, , , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,