Vaskë për fëmijë, Foppapedretti, Prenatal

SKU: 504482

Vaskë për fëmijë e cila mund të paloset lehtësisht

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Vaskë për fëmijë e cila mund të paloset lehtësisht, kapaku është termosensitiv, kapaku i bardhë tregon ujin shumë të nxehtë, ndërsa kapaku blu tregon ujin në një temperaturë optimale.Eshte i pajisur me doreza dhe kembe qe nuk rreshqasin.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,