Vaskë për larjen e bebes, OkBaby, Prenatal

SKU: 531237

Vaskë për larjen e bebes, Pozicioni i dyfishtë: 0/6 muaj dhe 6 muaj/1 vit.

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Vaskë për larjen e bebes, Pozicioni i dyfishtë: 0/6 muaj dhe 6 muaj/1 vit, Pajisur me tre pika mbështetëse: dy aksilare dhe një inguinale,Pajisur me një kapak për zbrazjen më të shpejtë të ujit.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,