Xhaketë xhins Mango

SKU: 87074760

Xhaketë xhins oversize

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , Tag:
Dërgesat

Xhaketë xhins me stil oversize, me mëngë të gjata elastike në skaj dhe qepje të rëna në supe. Dizajn xhins me dy tonalitete. 100% Pambuk

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

BLU

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA