Xhup treçerekësh Mango

7194L

SKU: 17035514

Xhup treçerekësh, dizajn me tegela, me jakë V

l
m
s
xl
XS
Bezhe e lehte
E zeze
Jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , Tags: ,
Dërgesat

Xhup treçerekësh, dizajn me tegela, me jakë V, mbyllje me buton dhe zinxhir dhe me rri tek beli.100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë