Xhup Mango

7490L

SKU: 17004755

Xhup treçerekësh me tegela

l
m
s
XS
Jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Xhup treçerekësh me tegela, mbyllje me zinxhir dhe preçina, me tre xhepa, jakë e rrumbullakët e kthyer65% Poliamid 35% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë