Badi Prenatal

1360L1390L

SKU: 608308

Set Badi me menge te gjata

12-18 Muaj
18-24 Muaj
2 Vjec
3 Vjec
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Set Badi praktike me jake te rrumbullaket dhe menge te gjata, njera roze dhe tjetra e bardhe. Te dyja kane kapse ne pjesen e poshtme. 100% Pambuk

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , ,

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit